Boru Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Ev içinde her alanda birçok sistem kuruludur. Bu sistem genel yapıda borular ile sağlanmaktadır. Mutfak, banyo bu noktada en önemli alanlardan biridir. Herhangi bir olumsuz durumda ilk olarak borulara bakılarak işlem yapılmaktadır. Boru içerisinde olabilecek herhangi bir tıkanıklık sizlere zorlu anlar yaşatacaktır. Bu nedenle boruların temizlenmesi de önemlidir. Ancak bu kişilerin kendi başına yapabileceği bir işlem değildir. Tıkalı boru açma işlemlerimiz bu noktada devreye girerek sizler için en iyi temizlemeyi yapmaktayız.

Boru Açma Nedir?

Mutfak, banyo gibi evin en önemli alanlarında dönemler içerisinde tıkanmalar yaşanmaktadır. Bu tıkanma durumları boruların zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak kirlenmesi ve tıkanması ile ortaya çıkmaktadır. Mutfak gider borusu, klozet borusu, atık su borusu, temiz su borusu gibi tüm boruların tıkanma olasılıkları bulunmaktadır. Tıkanma ile birlikte karşınıza hoş olmayan durumlar çıkacak ve sizlerin zor anlar yaşamasına neden olacaktır. Boru açma işlemi de bu noktada kullanılarak tıkalı boru açma işleminde kullanılır.

Boru açma işlemi tıkalı borulara yapılan bir işlemdir. Tıkanma durumu zamanla kullanım odaklı ve boruların eskimesi ile de alakalı olabilir. Ancak en büyük olasılık tamamen kullanım odaklı olanlardır. Tıkalı boru açma işlemi sırasında farklı farklı yöntemler yer almaktadır. Bu yöntemlerden boru sisteminize ve evinizin yapısına en uygun olan sistem seçilerek sizler hizmet sağlanmaktadır. İstanbul boru açma hizmetimiz ile birlikte İstanbul’un tüm ilçelerinde önemli alanlara ulaşarak sizlere boru açma hizmeti sağlamaktayız. Boru açma işlemi için bizlerden hizmet almak alarak borularınızı en iyi şekilde temizletebilirsiniz.

Boru Açma Yöntemleri

Gelişen teknoloji ile birlikte farklı yöntemler boru açma işleminde kullanılmaya başlanmıştır. Tesisat yapısının boru açma işlemi sırasında önemi oldukça büyüktür. Kırmadan ve borulara herhangi bir zarar vermeden borularınızın açılması oldukça önemlidir. Günümüzde kameralı robotlar sayesinde tıkalı boru açma sırasında herhangi bir tesisat kırılması olmadan tıkalı borular açılmaktadır. Bu işlem yapılması gereken en doğru işlemlerden biridir. İstanbul boru açma işlemi sırasında evinizin yapısına ve pimaş borularınıza hasar vermeden borularınızdaki tıkanıklık açılacaktır.

Boru açma yöntemlerinde kullanılacak olan farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Ancak bu yöntem tıkalı boru açma işlemi için geçici olarak uygulanabilecek olan yöntemlerden biridir. Aynı zamanda bu yöntemlerin borularınızı açma sırasında zarar verme olasılığı da oldukça yüksektir. Bu yöntemler sıralanacak olursa;

  • Kimyasal kullanılarak boru tıkanıklığı açma
  • Boru açma teli, spirali

Bu yöntemler boruların yapısına zarar vermektedir. İstanbul boru açma işlemi sırasında da evinizin yapısı eski ise bu yöntemler oldukça büyük hasarlara neden olacak ve ekstra masraf çıkartacaktır. Ancak bu yöntemler yerine artık evlerinizde tıkalı boru açma işlemi için kameralı robotlar kullanılmaktadır. Bu cihaz ile birlikte borularınızdaki tıkalı bölge tespit edilerek açma işlemi başlatılır.

Boru tıkanıklığı nasıl açılır? Nasıl işlem uygulanır? Gibi sorulara bakıldığında boru açma işlemi sırasında kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Boru tıkanıklığı için ilk olarak kameralı sistemler kullanılmaktadır. Bu yöntem kullanılmaya başlandığından beri, Bağcılar gibi eski yapıya sahip binalarda tıkalı boru açma işlemi sırasında kırılan tesisat ve diğer sorunlar ortadan kalkmıştır. Bu şekilde artık boru açma işlemi sırasında herhangi bir ek masraf çıkartılmadan sizlere en iyi hizmet sunulmaktadır. Tıkalı boru açma işleminde lavabo ve klozet kapsamında oldukça zorlu bir durum olması nedeniyle bir an önce açılması gereken işlemlerden biridir. Kameralı robotlarda bu noktada hızlı bir şekilde tıkanma bölgesini tespit eder ve sizlere en hızlı boru tıkanıklığı açma işlemini sağlar.

Boru açma işlemi için firmamız sizlere daima hizmet vermektedir. Borularınızın tüm tıkanıklıklarını sizler için en iyi şekilde temizler ve kullanım sırasında herhangi bir sorun olmaması adına tıkanma alanını kontrol ederek sizlere bir sonuç sunmaktayız. Kameralı robot kullanımı ile sizlere sunduğumuz hizmetimizde daima en etkili ve herhangi bir ek masraf çıkarmadan tüm boru tıkanıklığı açma işlemlerinizi tamamlamaktayız. Sizlerde boru açma alanında hizmet almak istiyorsanız lütfen firmamızla iletişim kurunuz.

Hemen Ara
WhatsApp