Robotla Boru Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Gelişen teknoloji ile birlikte farklı yöntemler boru açma işleminde kullanılmaya başlanmıştır. Tesisat yapısının boru açma işlemi sırasında önemi oldukça büyüktür. Kırmadan ve borulara herhangi bir zarar vermeden borularınızın açılması oldukça önemlidir. Günümüzde kameralı robotlar sayesinde tıkalı boru açma sırasında herhangi bir tesisat kırılması olmadan tıkalı borular açılmaktadır. Bu işlem yapılması gereken en doğru işlemlerden biridir. Avcılar boru açma işlemi sırasında evinizin yapısına ve pimaş borularınıza hasar vermeden borularınızdaki tıkanıklık açılacaktır.

Boru açma yöntemlerinde kullanılacak olan farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Ancak bu yöntem tıkalı boru açma işlemi için geçici olarak uygulanabilecek olan yöntemlerden biridir. Aynı zamanda bu yöntemlerin borularınızı açma sırasında zarar verme olasılığı da oldukça yüksektir. Bu yöntemler sıralanacak olursa;

  • Kimyasal kullanılarak boru tıkanıklığı açma
  • Boru açma teli, spirali

Bu yöntemler boruların yapısına zarar vermektedir. Küçükçekmece boru açma işlemi sırasında da evinizin yapısı eski ise bu yöntemler oldukça büyük hasarlara neden olacak ve ekstra masraf çıkartacaktır. Ancak bu yöntemler yerine artık evlerinizde tıkalı boru açma işlemi için kameralı robotlar kullanılmaktadır. Bu cihaz ile birlikte borularınızdaki tıkalı bölge tespit edilerek açma işlemi başlatılır.

Servis çağırmak istediğiniz zaman aklınıza gelen ilk sorular; Kırmadan dökmeden Boru açılır mı? Cihazla Boru açma robotla Boru açma yada Boru açma fiyatları nelerdir? Boru açma servisini çağırsam hemen gelir mi? Bu tür sorularınıza ve sorunlarınıza Ozan Altyapı Tesisat çözüm olmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik, titiz ve temiz çalışma, uygun fiyat, güvenilir hizmettir. Kırmadan dökmeden robotla Boru açma işlemini son teknoloji cihazları da kullanarak yapıyoruz. Yine alanında uzman ve tecrübeli ustalarımız kısa süre içerisinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermektedir.

Tıkanmış Borunuzu kendiniz açmaya çalışabilirsiniz fakat yeterli ekipman, teknolojik cihazlar ve tecrübe olmadığı takdirde çoğu zaman başarısızlıkta sonuçlanan bir girişim olmaktadır. Ek olarak tesisata ve Boryaa verebileceğiniz zararla birlikte sorun daha da büyüyerek daha büyük hasara yol açabilmektedir. Bu da hem daha uzun süren bir işçilik hem daha fazla maliyet hemde daha fazla sıkıntı ve problem demektir. Kendinizi zamanınızı ve cebinizi düşünüyorsanız bu işi güvenilir ellere Ozan Altyapı Tesisat firmamızın tecrübeli ustalarına bırakabilirsiniz. 7/24 servis hizmetimiz ile hızlı bir şekilde servis hizmeti sunmaktayız.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp