Gider Tıkanıklığı Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Mutfak gideri açma ve lavabo gideri açma işlemleri aslına bakıldığında aynı işlemlerdir. Ancak gider tıkanıklığı nedenleri farklı olduğu için neden belirlemesi ve gider açma işlemlerine başlanması gerekmektedir. Lavabo gideri açma kameralı robotlar kullanılmaktadır. Bu robotlar tesisatı kırmadan sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Kameralı robotlar haricinde gider tıkanıklığı açma işlemi farklı ve doğal yollarla da yapılabilir. Ancak bu yollar tesisatınıza ve gider yapısına zarar verebilir. Bu doğal yollar basit tıkanıklıklarda etkili olmaktadır.

  • Sirke ve karbonat ile gider tıkanıklığı açma
  • Sirke ve tuz ile lavabo gideri açma
  • Pompa ile gider açma
  • Lavabo açma teli ile gider tıkanıklığı açma
  • Lavabo açıcı ile mutfak gideri açma

Bu yöntemler doğal yöntemlerdir. Ancak fazla kullanılması borularınıza zarar verebilir. Bu nedenle dikkatli ve gerekli ölçülerde kullanımı doğru olan ve yapılması önerilen kullanımdır.

Ozan Altyapı Tesisat son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden Gider tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Gider tıkanıklığı her zaman başımıza gelebilir evde veya ofiste herhangi bir yerde beklenmedik zamanlarda tıkanabilir. Gider neden tıkanır? sorunun cevabı birçok sebep olabilir. Saç birikintileri, yemek atıkları yada istemsiz düşen herhangi bir cisim sebep olabilmektedir. Her konuda titiz davransanız bile tesisat altyapısı kendiliğinden bile eskiyebilir.

Yılların verdiği tecrübe ile gider tıkanıklığı açma servisinde sektörde bilinen ve tercih edilen firmamız güler yüzlü tecrübeli ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir. Ozan Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gerekli tedbirlerin alınmaması ve zamanında müdahalede bulunulmaması sonucu sorun daha da büyümektedir ve problem tüm binayı da etkileyebilmektedir. Bu yüzden size en yakın Ozan Altyapı Tesisat servisimizden 7/24 destek almanız önermektedir. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

Hemen Ara
WhatsApp