Robotla Gider Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Gider tıkanması istenmeyen maddelerin gider borularına gitmesi sonucuyla tıkanmalar meydana gelmektedir. Mutfak gideri tıkanması günlük kullanımın fazla olduğu bir alan olması nedeniyle sık yaşanan alanlardan biridir. Eski evler içerisinde yıllardır yer alan boru sistemleri nedeniyle borular daha kolay şekilde patlama yaşatabilecektir. Gider tıkanmaları her an başımıza gelebilecek can sıkıcı bir problemdir ve profesyonel olarak çözüm bulunmadığı yada onarılmadığı sürece daha büyük problemlere ve maliyetlere yol açabilmektedirler.

Servis çağırmak istediğiniz zaman aklınıza gelen ilk sorular; Kırmadan dökmeden Gider açılır mı? Cihazla Gider açma robotla Gider açma yada Gider açma fiyatları nelerdir? Gider açma servisini çağırsam hemen gelir mi? Bu tür sorularınıza ve sorunlarınıza Ozan Altyapı Tesisat çözüm olmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik, titiz ve temiz çalışma, uygun fiyat, güvenilir hizmettir. Kırmadan dökmeden robotla gider açma işlemini son teknoloji cihazları da kullanarak yapıyoruz. Yine alanında uzman ve tecrübeli ustalarımız kısa süre içerisinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermektedir.

Tıkanmış gideri kendiniz açmaya çalışabilirsiniz fakat yeterli ekipman, teknolojik cihazlar ve tecrübe olmadığı takdirde çoğu zaman başarısızlıkta sonuçlanan bir girişim olmaktadır. Ek olarak tesisata ve gidere verebileceğiniz zararla birlikte sorun daha da büyüyerek daha büyük hasara yol açabilmektedir. Bu da hem daha uzun süren bir işçilik hem daha fazla maliyet hemde daha fazla sıkıntı ve problem demektir. Kendinizi zamanınızı ve cebinizi düşünüyorsanız bu işi güvenilir ellere Ozan Altyapı Tesisat firmamızın tecrübeli ustalarına bırakabilirsiniz. 7/24 servis hizmetimiz ile hızlı bir şekilde servis hizmeti sunmaktayız.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp