Tıkalı Gider Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Tıkalı gider açma görüldüğü kadar kolay olmayabiliyor çünkü gerekli önlemler alınmadan başlatılan işlemler beraberinde birçok felaketi yanında getirebilir. Tıkalı gider borusuna müdahalenin uzmanlar tarafından yapılması önemlidir.

Tıkanmış giderleri, son teknoloji kameralı bilgisayarlı cihazlarla etrafa zarar vermeden tadilatsız açıyoruz, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Gider Tıkanıklığının Yaşandığı Bölgeler

  • Küvet, banyo süzgeç ve gider hatlarında,
  • Yer taşı veya klozet gider hatlarında,
  • Tuvalet veya mutfak gider hatlarında,
  • Balkon süzgeçlerinde gider hatlarında,
  • Binanın pimaş gider hatlarında,

Tıkalı gider açma işlemi için özel tasarlanan gider görüntüleme kamerası ve tıkanıklık açma cihazları ile tıkanan giderler kırmadan açılır. Firmamız tıkalı gider açma konusunda evlerinizde ve iş yerlerinizde herhangi bir hasar vermeden işlemlerinizi sonuçlandırır.

Gider hatlarına atılan yabancı maddeler bu sorunların başlıca sebeplerindendir. Tuvaletlerden atılan bez parçaları tuvalet kağıtları katı cisimler tek bir noktada birleşerek tıkanıklık oluşturur, tıkanıklıktan dolayı kötü kokularda evinizi sarabilir bu durumda sağlıksız ve hijyensiz ortam oluşur. Gider tıkanıklığı sorunlarına erken müdahale edebilmek oldukça önemlidir.

Dikkat: Robotu olmayan tanıdığınız tesisatçıları çağırarak tıkalı giderinizi açtırmak isteyebilirsiniz, ancak makine kullanmadan  tıkanıklığı açacağını söyleyen tesisatçılara güvenmeyin! Robotu olmayan tesisatçılar tıkanıklığı açmak için etrafı kırmak zorunda kalırlar, bu durumda ekstra tadilat masraflarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu yöntemler doğal yöntemlerdir. Ancak fazla kullanılması borularınıza zarar verebilir. Bu nedenle dikkatli ve gerekli ölçülerde kullanımı doğru olan ve yapılması önerilen kullanımdır.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Kameralı Robotla Kırmadan Tıkalı Giderleri Açıyoruz!

Uzman ekiplerimiz tıkalı giderde hangi bölgenin tıkandığını belirleyebilmek için robot kameraları borulardan içeri gönderir, daha sonrasında hızlı bir şekilde görüntüler uzmanlarımızın ekranlarına yansıtılır. Kameradan alınan görüntüler eşliğinde çalışmaları hızlandıran ustalarımız, robot tıkanıklık açma makinesi ile su basıncı uygulayarak tıkanan noktayı kısa sürede açmayı başarır. Tıkalı gider açma işlemi tamamlandıktan sonra kontrol işlemleri büyük bir titizlikle yapılarak aynı sorunların tekrar etmesi engellenir.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp