Logar Tıkanıklığı Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Logar tıkanıklığı açma işlemlerinde ilk olarak logar yerinin belirlenmesi önemli bir durumdur. Logar yeri belli değil ise ekibimiz tarafından bu işlem gerekli aletlerle birlikte belirlenecektir. Ekibimizde yer alan modern aletlerle birlikte gerçekleşen bu işlemlerde İstanbul logar açma gibi her alanda hizmet vermekteyiz. Eski yöntemlerin aksine günümüzde daha etkili ve doğru bir yöntem kullanılmaktadır. Kameralı robotlarla birlikte yapılan bu işlemde logarlar en detaylı şekilde temizlenir ve hem binanızı hem de çevreyi korur.

Kamera ile ilk olarak logar içerisinde logar açma ya da logar temizleme yaptırmak isteyen kişiler için bir tarama yapılması gerekmektedir. Yapılan tarama ile tıkanıklığın bulunması halinde robotlar devreye girecektir. Robotlar tıkanıklığı açmakta olan özel yaylı sistemlere sahip olan araçlardır. Bu şekilde herhangi bir zarar vermeden açma işlemleri gerçekleştirilir.

Ozan Altyapı Tesisat son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden Logar tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Logar tıkanıklığı her zaman başımıza gelebilir evde veya ofiste herhangi bir yerde beklenmedik zamanlarda tıkanabilir. Logar neden tıkanır? sorunun cevabı birçok sebep olabilir. Saç birikintileri, yemek atıkları yada istemsiz düşen herhangi bir cisim sebep olabilmektedir. Her konuda titiz davransanız bile tesisat altyapısı kendiliğinden bile eskiyebilir.

Yılların verdiği tecrübe ile Logar tıkanıklığı açma servisinde sektörde bilinen ve tercih edilen firmamız güler yüzlü tecrübeli ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir. Ozan Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gerekli tedbirlerin alınmaması ve zamanında müdahalede bulunulmaması sonucu sorun daha da büyümektedir ve problem tüm binayı da etkileyebilmektedir. Bu yüzden size en yakın Ozan Altyapı Tesisat servisimizden 7/24 destek almanız önermektedir. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

Hemen Ara
WhatsApp