Ozan Altyapı 7/24 Tesisat Tıkanıklık Açma servis hizmeti ile İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir. Evde veya ofiste tuvalet tıkanması, banyo tıkanması, balkon tıkanması, mutfak tıkanması ve giderlerin tıkanması çok sık yaşanabilmektedir. Birçok sebebi olmakla beraber kendiliğinden de tıkanabilmektedir. İnşaat çalışması sırasında inşaat atıklarının içine kaçması sonucu da tıkanıklık olabilmektedir. Yine ek olarak temizlik sırasında içerisine kaçan herhangi bir cisimde tıkayabilir, fazla tuvalet kağıdı kullanımı ve tuvalete atılması sonucu, saç birikintileri, istemsiz düşen cisimler vb. bir çok sebep olabilir.

Akla gelen ilk sorular Tıkanıklık açma fiyatları neler? Tıkanıklık hemen açılır mı? En yakın tıkanıklık açma tesisat servisi? Kırmadan dökmeden tıkanıklık açılır mı? gibi sorular olduğunu biliyoruz. Bu konuda endişe etmenize yada telaşlanmanıza gerek yok. Ozan Altyapı Tesisat 7/24 servis hizmeti ile her zaman yanınızda. Ozan Altyapı Tesisat size 7/24 güvenilir hizmeti kalite işçilik, uygun fiyat politikası, profesyonel ve güler yüzlü ekip, gelişmiş son teknoloji, kırmadan dökmeden tuvalet açma, güvenilir hizmet anlayışı ile aradığınız hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır.

Fazla kullanılan tuvalet kağıdı ve bu tuvalet kağıdının tuvalete atılması, atılan ped ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu vb. gibi cisimler gider tıkanmasına yol açan maddeler arasında çoğunluğu oluşturmaktadır. Gerekli görülmesi durumunda ekibimiz yerinize gelip ücretsiz keşif yapmakta ve anında size bilgi ve fiyat vermektedir.

Hemen arayın, size en yakın tesisat servisimizi yönlendirelim, ekibimiz aradığınız hizmeti profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

TIKLA ARA
WhatsApp