Tıkanıklık Açma Servisi - 7/24 Acil Tesisat - 0507 027 13 24

Tıkanıklık açma servisimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet vermekteyiz. İstanbul tıkanıklık açma firması olarak sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başardık ve bunu sizin ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Tuvalet açma, banyo açma, klozet açma, balkon açma ve pimaş açma hizmetlerimiz ile, aklınıza gelebilecek her türlü gider tıkanıklığı açma işlemini yapıyoruz. Kameralı tıkanıklık açma hizmetimizden faydalanmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

istanbul tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Evde uygulanan tıkanıklık açma işlemleri her zaman işe yaramamaktadır. Bu nedenle bizim gibi bu işe özel uygun makineler ile çalışma yapılması gerekir. Tıkanıklık açma işlemlerinde çoğunlukla hizmet alınması en son çare olarak değerlendirilir. Fakat bizim tavsiyemiz direkt olarak bir tıkanık açma servisi bulmanız olacaktır. 

Ozan Altyapı Tesisat tıkanıklık açma firması olarak genellikle karşılaştığımız manzaranın kötü olması, yanlış uygulanan yöntemler sonucundan dolayıdır. Tıkanıklık açma işlemi uygulayıp, tıkanıklığı gidermek için uğraşırken hepten kötü bir hale getirebilir, 15 dakikalık hizmeti 2 saatlik bir işe dönüştürebilirsiniz. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz uzman tıkanık açma firması ile çalışmanız olacaktır. 

Firmamızı aradığınız takdirde ücret bilgisi alabilir, 15 dakika içerisinde 7/24 sahada olan ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye 15 dakika içerisinde ulaşılır ve gerekli işlemler uygulanmaktadır. 

İstanbul Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul Tıkanıklık Açma

Profesyonel ekibimiz ile kırmadan, dökmeden tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda sizlere verdiğimiz hizmetler şöyledir:

İstanbul’un En İyi Tesisat Firması
Kırmadan, Dökmeden Tıkanıklık Açma
%100 Müşteri Memnuniyeti
Onaylı Tesisat Servisi

Tıkanıklık Açma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

1.Adım: Tespit ve Gözlem

Bulunduğunuz bölgeye gelen ekibimiz öncelikle tıkanıklık nedenini gözlemleyerek tespit eder. Bu tespit özel kameralı cihazlar ile kırmadan ve zarar verilmeden yapılmaktadır. Çoğu kişi kırılacağını veya başka bir şekilde zarar verileceğini sanarak tıkanıklık açma firması çağırmamaktadır. Ozan altyapı tesisat servisi sizleri bu korkudan uzaklaştırıyor, uygun fiyatlı bir şekilde kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemi uyguluyor.

2.Adım: İşlem ve Uygulama

Sorunun kaynağı belirlendikten sonra hızlıca işlemler başlatılır ve boru gideri açılarak tıkanıklık sorunu çözülmüş olur. Ekiplerimiz bu sırada sizlere gerekli bilgilendirmeyi yaparak tıkanıklığın neden oluşabileceği hakkında bilgi verir. Böylece tekrardan bu sorun ile karşılaşmazsınız. 

3.Adım: Garanti ve Müşteri Memnuniyeti

Verdiğimiz hizmet kapsamında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak benimsediğimiz bir kuralımızdır. Bunun ile alakalı son derece titiz ve doğru çalışmaktayız. Açılan tıkanıklıklar sonrası firmamız 5 yıla kadar garanti veriyor, aynı sorun tekrarladığı takdirde ücret almıyoruz.

Tıkanık Açma Firması

tıkanıklık açma

Lavabo Açıcı ile Tıkanıklık Açmak

Tıkanık sorunlarında ilk akla gelen şey lavabo açıcılardır. Lavabo açıcılar basit tıkanıklıkların evde kolay bir şekilde açılmasını sağlamaktadır. Lavabo açıcılar ucuz ve hemen hemen her marketten bulabileceğiniz kimyasal bir karışımdır. Kullanımını anlatmadan önce belirtmek isteriz ki kullanımı son derece tehlikelidir.

Bu kimyasallar içeriğinde barındırdığı bileşenler ile tıkanıklığın hemen açılmasını sağlar. Fakat unutulmaması gereken bir durum gider borusuna ciddi zarar vermektedir. Gider boru içerisinde kalarak zaman içerisinde aşınmasına neden olur. Uzun vadede ciddi maddi hasarlara neden olmaktadır.

Lavabo Açıcı Türleri Neler?

Lavabo açıcılar kullanım amacı ve bileşen olarak bir kaç türdedir. Toz ve kapsül lavabo açıcıları aynı bileşenlerden oluşur ve kullanım türleri farklıdır. Sıvı ve jel olan açıcılar ise genel olarak gıda nedeni ile oluşan tıkanıklıklar için uygundur. Sıvı ve jel açıcıların kimyasal bileşenleri içerisinde yağ çözücü mevcuttur ve lavabo tıkanıklıklarında daha çok tercih edilmektedir. 

İşte lavabo açıcı türleri:

 • Toz lavabo açıcı
 • Sıvı lavabo açıcı
 • Jel lavabo açıcı
 • Kapsül lavabo açıcı
 • Asit ve baz karışımı lavabo açıcı

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Toz Lavabo Açıcı Kullanımı

 1. Paketi açın ve toz lavabo açıcıyı, lavabo gideri tamamen kapanana kadar dökün.
 2. Hazırladığınız sıcak suyu, lavabo giderine yavaş bir biçimde dökün.
 3. Bir süre bekledikten sonra bol su ile durulayın.

Sıvı - Jel Lavabo Açıcı Kullanımı

 1. Sıvı lavabo açıcıyı direkt olarak lavaboya dökün.
 2. Tıkanıklık dolayısı ile lavaboda su dolu olsa bile jel dibe çökecek ve tıkanığı çözecektir.
 3. Bir süre bekledikten sonra bol su ile durulayın.

Lavabo Açıcı Kostik Kullanımı

 1. Kostiğin içine bir miktar su ekleyin.
 2. Kostik su ile tepkimeye gireceğinden buhar çıkacaktır. Bu buharı solumayın.
 3. Yapılan karışımı lavaboya dökün.
 4. Bir süre bekledikten sonra bol su ile durulayın.

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Lavabo açıcılar kullanım amacı ve bileşen olarak bir kaç türdedir. Toz ve kapsül lavabo açıcıları aynı bileşenlerden oluşur ve kullanım türleri farklıdır. Sıvı ve jel olan açıcılar ise genel olarak gıda nedeni ile oluşan tıkanıklıklar için uygundur. Sıvı ve jel açıcıların kimyasal bileşenleri içerisinde yağ çözücü mevcuttur ve lavabo tıkanıklık sorunu çözümlerinde daha çok tercih edilmektedir. 

İşte lavabo açıcı türleri:

 • Toz lavabo açıcı
 • Sıvı lavabo açıcı
 • Jel lavabo açıcı
 • Kapsül lavabo açıcı
 • Asit ve baz karışımı lavabo açıcı

Tıkanıklık Açma Servisi

Ozan Altyapı 7/24 Tesisat Tıkanıklık Açma servisi hizmeti ile İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir. Evde veya ofiste tuvalet tıkanması, banyo tıkanması, balkon tıkanması, mutfak tıkanması ve giderlerin tıkanması çok sık yaşanabilmektedir. Birçok sebebi olmakla beraber kendiliğinden de tıkanabilmektedir. 

İnşaat çalışması sırasında inşaat atıklarının içine kaçması sonucu da tıkanıklık olabilmektedir. Yine ek olarak temizlik sırasında içerisine kaçan herhangi bir cisimde tıkayabilir, fazla tuvalet kağıdı kullanımı ve tuvalete atılması sonucu, saç birikintileri, istemsiz düşen cisimler vb. bir çok sebep olabilir.

Akla gelen ilk sorular Tıkanıklık açma fiyatları?, Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?, En yakın tıkanıklık açma tesisat servisi, Kırmadan dökmeden tıkanıklık açılır mı? gibi sorular olduğunu biliyoruz. Bu konuda endişe etmenize yada telaşlanmanıza gerek yok. Ozan Altyapı Tesisat 7/24 servis hizmeti ile her zaman yanınızda. 

Firmamız size 7/24 güvenilir hizmeti kalite işçilik, uygun fiyat politikası, profesyonel ve güler yüzlü ekip, gelişmiş son teknoloji, kırmadan dökmeden tuvalet açma, güvenilir hizmet anlayışı ile aradığınız hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır. Peki ya tıkanıklık neden olur? hemen cevaplayalım.

Tıkanıklık Neden Olur?

Fazla kullanılan tuvalet kağıdı ve bu tuvalet kağıdının tuvalete atılması, atılan hijyen ürünleri ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu vb. gibi cisimler boru giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. 

Gerekli görülmesi durumunda ekibimiz yerinize gelip ücretsiz keşif yapmakta ve anında size bilgi ve fiyat vermektedir.

Hemen arayın, size en yakın tesisat servisimizi yönlendirelim, ekibimiz profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

“Tıkanıklık Açma” için 2 cevap

 1. Ben esenlerde ikamet ediyorum google’da esenler tıkanıklık açma diye arattığımda direkt karşıma çıktı ve murat usta ile öyle tanıştık. Kendileri çok iyiler hem işlerinde, hem müşteri memnuniyeti olarak çok memnun kaldım. Tuvaletim tıkandı dediğim anda adresimi alıp 15 dakika içerisinde gelip sorunu çözdüler. Yaklaşık 1 ay bekledim sorun tekrar eder mi diye çünkü daha önce çok usta çağırdım ve sorun tekrarlamıştı. Ama bu sefer tıkanıklık problemi çözüldü şüphesiz tıkanıklık açma firması olarak bir numaralar.

  • Değerli müşterimiz, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Daha iyi hizmet için yenileniyoruz ve web sitemizi de yeniliyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp