Vidanjör Hizmeti - Ozan Altyapı Tesisat

Gün içerisinde kullanım alanları herkes için ortaktır. En çok kullanılan alanlara bakıldığında genel olarak tuvalet ve mutfaklardır. Bu alanlar kullanım bazlı olarak ilerleyen dönemlerde sorunlara neden açabilecek olan ortak ve sık kullanım alanlarından biridir. İlk olarak bakıldığında bu alanlarda tıkanmalar ve diğer sorunlar ortaya çıkmaktadır. Atık su ve su birikintilerine neden olan bu sorular karşısında vidanjör hizmeti devreye girmektedir. Tıkanma durumları ve diğer durumlar vidanjör hizmeti kapsamına girerek etkili bir işlem yapılması sağlanmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine profesyonel hizmet vermekteyiz.

Vidanjör Nedir?

Evlerin ve diğer iş alanlarının fazlalaşması ile birlikte günlük kullanılan ve atık suya dönüşen su miktarı oldukça artmaktadır. Atık suların ve endüstriyel atıkların bir noktada toplanması gerekmektedir. Vidanjör nedir? Konusunda gelindiğinde ise, vidanjör yağısında yer alan vakum sistemi ile atık suları ve endüstriyel atıkları kendi tankı içerisine dolduran bir araçtır. Bu araç genel olarak kanalizasyon tıkanıklıkları ya da endüstriyel olarak atılmış olan atıkların toplanmasında kullanılmaktadır. İstanbul vidanjör hizmeti ile sokaklarınızda yer alan kanalizasyonlarınızın tıkanması ya da farklı durumlarla karşı karşıya kalmanız halinde vidanjör hizmeti almanız en doğrusu olacaktır.

Vidanjör nedir? Sorusu kapsamında söylenmekte olan atık su toplama ve endüstriyel atık toplama işlemleri dışında başla işlemlerde de vidanjör hizmeti kullanılmaktadır. Herhangi bir noktadan farklı bir noktaya su taşıma işlemlerinde de kullanılan bu araçlar, vidanjör kiralama hizmeti ile verilmektedir. Vidanjör kiralama kapsamında sizlere sunulan işlemlerde bakım ve onarım olarak tüm işlemleri yapılmış araçlar sizlere verilecektir.

Şehir sistemlerinin karmaşık yapısı nedeniyle ve yanlış kullanım odaklı olarak tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanmalar özellikle İstanbul vidanjör hizmeti kapsamında zorluk çıkartmaktadır. Bu bölgelerde yer alan dar sokaklar özellikle vidanjör hizmetine engel durum oluştururken, araçlarımız her türlü duruma karşı hazırlıklı olarak yapılmış ve işlem sırasında kullanılmaya hazır bir şekilde sizlere vidanjör kiralama hizmeti ile sunulmaktadır.

Tıkanıklık Meydana Gelmesinin Nedenleri

Tuvalet lavaboları, mutfak lavaboları ve tuvaletler genel olarak günlük kullanımda yanlış kullanım yapılan bölgelerdendir. Bu bölgeler sık kullanılması ve yanlış bir şekilde kullanım gerçekleştirilmesi ile birlikte hem evinizi hem de kanalizasyon sistemini etkileyen durumlardan biridir. Örnek olarak mutfakta bulaşık yıkama işlemi sırasında atıkların lavaboya dökülmesi hem borularınızda hem de kanalizasyon içerisinde atık su olarak tıkanmalara neden olacaktır. Diğer tıkanma nedenlerine bakılacak olursa;

  • Tuvalet içerisine atılmakta olan emilimi sağlanamayan ıslak mendil ve temizlik bezleri
  • Tuvalet giderlerine atılan ped, çocuk bezi ve oyuncak gibi yabancı maddeler
  • Bulaşık yıkama sırasında tabaklar içerisinde yer alan yağın lavabo içerisine dökülmesi
  • Kızartma yağlarının lavabo içerisine dökülmesi
  • Çay posası gibi posaların çöp yerine lavabo içerisine dökülmesi

Bu maddelerin yanı sıra lavabo üzerinde tıraş olunması halinde dökülen tüm tüylerin borularınızı tıkaması ve kireçlenmeye bağlı tıkanmalarda söz konusudur. Bu tıkanmalar kapsamında sizlere vidanjör hizmeti sunularak tüm kanalizasyon sistemleri profesyonel bir şekilde açılmaktadır. Bu kapsamda çevrenizde tıkanma nedeniyle kanalizasyondan kötü kokular gelmesi ya da su taşması durumlarında bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Vidanjör Kiralama Hizmeti

İstanbul’un tüm ilçelerine her alana hizmet vermekteyiz. Herhangi bir atık su sorunu ile karşı karşıya kalmanız halinde bizlerle iletişime geçmeniz doğru bir işlem olacaktır. Sunmuş olduğumuz hizmetimizde vidanjörlerimiz işlemin büyüklüğüne göre kiralanmaktadır. Vidanjör kiralama için ilk olarak atık su bölgesinin yeri belirtilmelidir. Araçlarımız bu bilgiye göre size tahsis edilecektir. Aynı zamanda araç boyutu gibi aracın tank sistemi de önemlidir. Sizlere bu özelliklere uygun olan en iyi araç her daim tahsis edilmektedir.

Vidanjör kiralama kapsamında çevrenizdeki herhangi bir atık su sistemine müdahale edebilir ve aynı zamanda firmanız için uzun süreli kiralayabilirsiniz. İlk olarak işlem için vidanjör kiralamalarda bakımları tam olarak yapılmış vidanjörlerimiz verilmektedir. Uzun süreli vidanjör kiralama işlemlerinde ise bakımları kiralayan firma karşılamaktadır. Ancak bakımları yapmamız için bizimle anlaşmanız halinde vidanjör hizmetimiz ile birlikte kiralamış olduğunuz vidanjörün bakımlarını ve kontrollerini en iyi şekilde sizler için yapmaktayız.

Hemen Ara
WhatsApp