Kanalizasyon Tıkanıklığı - Ozan Altyapı Tesisat

Kanalizasyon açma ve Kanalizasyon temizleme işlemleri geçmiş zamana bakıldığında zorlu yöntemlerle yapılmaktaydı. Bu nedenle Kanalizasyon açma işlemleri her zaman yapılabilen bir durum değildir. Özellikle girilmesi zor olan sokaklar bu anlamda en zor ulaşılan ve en zor işlem yapılan yerler arasında yer almaktaydı. Küçükçekmece Kanalizasyon açma işlemi bu noktada verilebilecek örneklerden biridir. Ancak günümüzde daha modern ve borulara ve Kanalizasyon yapısına doğru müdahale yapılarak işlem sırasında herhangi bir kırma işlemi yapılmadan Kanalizasyon temizleme ve kanal açma işlemleri yapılmaktadır.

Kanalizasyon açma işlemleri günümüzde robotlar ve kameralı sistemlerle yapılmaktadır. İlk işlem olarak kameralarla birlikte Kanalizasyon içerisindeki tıkanıklık nedeni bulunmakta ve robotlar bu noktadan sonra devreye girmektedir. Tespit edilen Kanalizasyon tıkanıklığı robotlarla müdahale edilerek açılmaktadır. Bu işlem herhangi bir hasar vermeden işlemi gerçekleştirmektedir.

Kanalizasyon açma işlemi gibi Kanalizasyon temizleme işlemi de önemli bir işlemdir. Avrupa yakasında vermiş olduğumuz bu hizmette sizler için en doğru ve detaylı işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Ozan Altyapı Tesisat son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Kanalizasyon tıkanıklığı her zaman başımıza gelebilir evde veya ofiste herhangi bir yerde beklenmedik zamanlarda tıkanabilir. Kanalizasyon neden tıkanır? sorunun cevabı birçok sebep olabilir. Saç birikintileri, yemek atıkları yada istemsiz düşen herhangi bir cisim sebep olabilmektedir. Her konuda titiz davransanız bile tesisat altyapısı kendiliğinden bile eskiyebilir.

Yılların verdiği tecrübe ile Kanalizasyon tıkanıklığı açma servisinde sektörde bilinen ve tercih edilen firmamız güler yüzlü tecrübeli ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir. Ozan Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gerekli tedbirlerin alınmaması ve zamanında müdahalede bulunulmaması sonucu sorun daha da büyümektedir ve problem tüm binayı da etkileyebilmektedir. Bu yüzden size en yakın Ozan Altyapı Tesisat servisimizden 7/24 destek almanız önermektedir. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

Hemen Ara
WhatsApp