HAKKIMIZDA - Ozan Altyapı Tesisat

2009 yılında kurmuş olduğumuz firmamız Ozan Altyapı Tesisat olarak, İstanbul bölgesinde hizmet vermekteyiz. İstanbul bölgesi bilindiği üzere fazla kentleşme ve yaygın bir konut yapısına sahip olması nedeniyle bölgelerde alt yapı yapım çalışmaları ve alt yapı sorunları her zaman ortaya çıkmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana hizmet verdiğimiz Avrupa yakasında, tüm alt yapı çalışmalarına etkili bir şekilde müdahale ederek, profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında çeşitli hizmetler sunarak vizyonumuzu ve hedeflerimizi daima genişleterek, hizmet verdiğimiz alanlarda sizlere kaliteli bir iş sunumu yapmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde; Ataköy Tesisat Servisi, Avcılar Tesisat Servisi, Bağcılar Tesisat Servisi, Bahçelievler Tesisat Servisi, Başakşehir Tesisat Servisi, Esenler Tesisat Servisi, Florya Tesisat Servisi, Halkalı Tesisat Servisi, Merter Tesisat Servisi, Şirinevler Tesisat Servisi, Yeşilköy Tesisat Servisi, Esenyurt Tesisat Servisi, Küçükçekmece Tesisat Servisi, Sultangazi Tesisat Servisi, Gaziosmanpaşa Tesisat Servisi, Kağıthane Tesisat Servisi, Fatih Tesisat Servisi, Eyüp Tesisat Servisi, Sarıyer Tesisat Servisi, Beylikdüzü Tesisat Servisi, Güngören Tesisat Servisi, Zeytinburnu Tesisat Servisi, Bayrampaşa Tesisat Servisi, Şişli Tesisat Servisi, Arnavutköy Tesisat Servisi, Büyükçekmece Tesisat Servisi, Beyoğlu Tesisat Servisi, Bakırköy Tesisat Servisi, Beşiktaş Tesisat Servisi, Silivri Tesisat Servisi, Çatalca Tesisat Servisi hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz genel kapsam olarak bakıldığında tüm alt yapı çalışmalarını içeren hizmetlerdir. Kanalizasyon açma, logar yapımı, tuvalet, lavabo tıkanıklıkları açma ve vidanjör hizmeti sağlamaktayız. Ozan Altyapı Tesisat olarak günümüze kadar geliştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde daima yeniyi temel alarak hizmet vermekteyiz. Günümüz teknolojisine ayak uydurarak ve en doğru yöntemin bu olduğunu benimseyerek, herhangi bir tıkanma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktayız. Bu sayede tıkanıklık nedenlerini en iyi şekilde tespit ediyor ve bu duruma uygun bir hizmet sağlıyoruz.

Logar yapımı zorlu ve dikkat gerektiren işlerden biridir. Bu nedenle daima Ozan Altyapı Tesisat olarak hizmetlerimizde bu durumlara dikkat ederek işlem yapmaktayız. Logar yapımında yapılabilecek en ufak bir hatanın çevreyi etkileyeceğini bildiğimiz için tüm işlemlerimiz kontrollü bir şekilde sağlanmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte vermiş olduğumuz her hizmet kapsamında sizlere kalite ve profesyonelliği bir arada yaşatarak, sizleri yaşayacağınız zorlu durumdan kurtarmak olacaktır. Bu nedenle işlemlerimizi tamamen prosedürlere uygun olarak ve doğru bir şekilde yapmaktayız. Ekibimizde ve çalışma prensibimizde profesyonellik daima esastır Ozan Altyapı Tesisat firmamız ile İstanbul’un alt yapısını düzenlerken daima çevreye ve sizlerin evlerinize doğru olacak şekilde işlemler yapmaktayız.

Alt yapı çalışmalarında kullanılmakta olan vidanjör hizmetleri kapsamında da sizler için Ozan Altyapı Tesisat olarak hizmet çalışmaları vermekteyiz. Hizmetlerimiz için bünyemizde yer alan araç sayısı tüm bölgelere yetecek kadar bulunmaktadır. Araç sayımız ve tüm araçlarımızın bakımı, kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır. Tüm cihazlarımız ve araçlarımız sizler için daima hazır halde bekletilerek, acil durumlarda sizlerin hizmetinde kullanılmaktadır. Vidanjör kiralama hizmeti ile vermiş olduğumuz araçlarımızda tüm bakım ve profesyonel ekiple tüm işlemler en kısa ve kaliteli bir şekilde halledilmektedir.

Ozan Altyapı Tesisat olarak 2009 yılından beri daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini benimseyerek iş yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakasında vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde ekibimiz, araç filomuz ve cihazlarımızla daima sizlerin yardımına hazır bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte bizlerde kendimizi geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için daima çalışıyoruz.

Firmamız tarafından servis hizmeti veya arıza hakkında bilgi almak için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilir ve konu ile ilgili uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz


Gider Açma

Mutfak ve banyo ev içerisinde en çok kullanılan alanlardan biridir. Bu nedenle bu alanların bakımı ve temizliği oldukça önemlidir.

Kanal Açma

Kanal sistemleri genel olarak en çok karıştırılan sistemlerden biridir. Ev içerisinde yer alan gider boruları...

Kanalizasyon Açma

İş yerleri, evler ve diğer mekânlarda yer alan tüm gider boruları bir noktadan sonra kanal boruları ile birleşir.

Klozet Açma

İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bir şehirde altyapı tesisat arızaları çok sık görülmektedir. Ozan Altyapı Tesisat...

Lavabo Açma

Tesisat sistemleri doğru yapılmaması ya da zamanla kullanıma bağlı olarak sizlere zorluk çıkartabilir. Bu durum karşısında...

Logar Açma / Rögar Açma

Eviniz ve çevreniz her daim önemlidir. Özellikle çevrenizde yer alan alt yapı sistemlerinin önemi oldukça büyüktür.

Pimaş Açma

Tesisat sistemleri her evin temel taşını oluşturan önemli etmenlerden biridir. Evde yer alan atıkların yalnızca çöp yoluyla değil...

tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma

Ozan Altyapı 7/24 Tesisat Tıkanıklık Açma servis hizmeti ile İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Tuvalet Açma

Ev içerisinde en çok kullanılan alanlardan biri olan tuvalet yapısı ve sistemi gereği tıkanma gösterebilmektedir. Bu nedenle kullanım...

Vidanjör Hizmeti

Gün içerisinde kullanım alanları herkes için ortaktır. En çok kullanılan alanlara bakıldığında genel olarak tuvalet ve mutfaklardır.

Vidanjör Kuka

Vidanjör hizmeti kapsamında yer alan farklı hizmetler bulunmaktadır. Farklı hizmetler kapsamında yer alan vidanjör kuka hizmeti...

Boru Açma

Ev içinde her alanda birçok sistem kuruludur. Bu sistem genel yapıda borular ile sağlanmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp