Tıkalı Kanal Açma - Ozan Altyapı Tesisat

İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 tıkalı Kanal açma hizmet veren firmamız alanında uzman profesyonel kadromuz ile uygun fiyat, kaliteli işçilik, güvenilir hizmet ve hızlı servis imkanıyla sizlere aradığınız hizmeti sunmaktadır. Tıkalı Kanal açma fiyatları konusunda aklınızdaki endişeyi bir kenara bırakabilirsiniz, size en yakın tıkalı Kanal açma firması olarak sektörün nabzını yoklayan firmamız uygun fiyata en hızlı servisi kaliteli işçilik ile sizlere sunmaktadır.

Kanal sistemleri genel olarak en çok karıştırılan sistemlerden biridir. Ev içerisinde yer alan Kanal boruları belirli bir noktada kanal sistemine bağlanarak buradan kanal borusundan atık su borusuna geçer. Bu boru binanın dış cephesine bulunur. Eviniz içerisinde herhangi bir kanal borusu yer almamaktadır. Bu nedenle Kanal ve kanal boruları birbirine karışmamalıdır. Kanal açma işlemi de bu kapsamda sunulan bir hizmettir. Direkt olarak atık su boruları ile birlikte kanal sistemine bağlanan kanal borularında yer alan tıkanıklıklar büyük sorunları da beraberinde getirebilir. Bu nedenle kırmadan ve doğru bir şekilde kanal açma ve kanal temizleme işlemi yapılmalıdır. Kanal kirliliği nasıl oluşur? Kanallar nasıl tıkanır? Bu sorular önemli sorulardır.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp