Robotla Lavabo Açma - Ozan Altyapı Tesisat

Lavabo tıkanması istenmeyen maddelerin Lavabo borularına gitmesi sonucuyla tıkanmalar meydana gelmektedir. Mutfak Lavabo tıkanması günlük kullanımın fazla olduğu bir alan olması nedeniyle sık yaşanan alanlardan biridir. Eski evler içerisinde yıllardır yer alan boru sistemleri nedeniyle borular daha kolay şekilde patlama yaşatabilecektir. Lavabo tıkanmaları her an başımıza gelebilecek can sıkıcı bir problemdir ve profesyonel olarak çözüm bulunmadığı yada onarılmadığı sürece daha büyük problemlere ve maliyetlere yol açabilmektedirler.

Lavabo tıkanıklığı nedeni belirlenmesi oldukça önemli bir işlemdir. Bu durum belirlenmesi halinde sizlere farklı seçenekler sunulacaktır. Ancak profesyonel bir lavabo açma işleminde robotla lavabo açma yöntemi kullanılmaktadır. Lavabo açma işlemleri sırasında kullanılan kameralı sistem ilk olarak lavabo içerisinde tıkanıklığın neden olduğunu belirler. Daha sonra robotla lavabo açma işlemine geçilerek lavabo içerisi temizlenmesi işlemine geçilir. Bu işlem daha profesyonel ve daha eski yapılı binalarda oldukça etkilidir. Bilindiği gibi Avrupa bölgesi oldukça fazla eski binalara sahiptir. Bağcılar lavabo açma işlemleri sırasında robotla lavabo açma oldukça etkili ve lavabo kırma ya da tesisata zarar vermeden işlem yapılmaktadır.

Servis çağırmak istediğiniz zaman aklınıza gelen ilk sorular; Kırmadan dökmeden Lavabo açılır mı? Cihazla Lavabo açma robotla Lavabo açma yada Lavabo açma fiyatları nelerdir? Lavabo açma servisini çağırsam hemen gelir mi? Bu tür sorularınıza ve sorunlarınıza Ozan Altyapı Tesisat çözüm olmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik, titiz ve temiz çalışma, uygun fiyat, güvenilir hizmettir. Kırmadan dökmeden robotla Lavabo açma işlemini son teknoloji cihazları da kullanarak yapıyoruz. Yine alanında uzman ve tecrübeli ustalarımız kısa süre içerisinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermektedir.

Tıkanmış Lavabo kendiniz açmaya çalışabilirsiniz fakat yeterli ekipman, teknolojik cihazlar ve tecrübe olmadığı takdirde çoğu zaman başarısızlıkta sonuçlanan bir girişim olmaktadır. Ek olarak tesisata ve Lavaboya verebileceğiniz zararla birlikte sorun daha da büyüyerek daha büyük hasara yol açabilmektedir. Bu da hem daha uzun süren bir işçilik hem daha fazla maliyet hemde daha fazla sıkıntı ve problem demektir. Kendinizi zamanınızı ve cebinizi düşünüyorsanız bu işi güvenilir ellere Ozan Altyapı Tesisat firmamızın tecrübeli ustalarına bırakabilirsiniz. 7/24 servis hizmetimiz ile hızlı bir şekilde servis hizmeti sunmaktayız.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp