Pis Su Çekimi - Ozan Altyapı Tesisat

Ozan Altyapı Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde Pis Su Çekimi hizmeti vermektedir. Yaşadığınız tıkanıklık problemleri kullandığımız son teknoloji cihazlar ve uzman ekiplerimizin tecrübesi ile 1 saat içinde çözülmektedir. Uzman ekiplerimiz pis suları vidanjör aracılığı ile çekmektedir. Ozan Altyapı Tesisat gerekli görülmesi durumunda son teknoloji cihazlarla robotlarla önden araştırma yaparak tüm hazırlarını tamamladıktan sonra doğru ekipmanlarla titiz bir çalışma yürüterek pis su çekimi hizmeti vermektedir.

Evlerin ve diğer iş alanlarının fazlalaşması ile birlikte günlük kullanılan ve atık suya dönüşen su miktarı oldukça artmaktadır. Atık suların ve endüstriyel atıkların bir noktada toplanması gerekmektedir. Vidanjör nedir? Konusunda gelindiğinde ise, vidanjör yağısında yer alan vakum sistemi ile atık suları ve endüstriyel atıkları kendi tankı içerisine dolduran bir araçtır. Bu araç genel olarak kanalizasyon tıkanıklıkları ya da endüstriyel olarak atılmış olan atıkların toplanmasında kullanılmaktadır. Avcılar vidanjör hizmeti ile sokaklarınızda yer alan kanalizasyonlarınızın tıkanması ya da farklı durumlarla karşı karşıya kalmanız halinde vidanjör hizmeti almanız en doğrusu olacaktır.

Ustalarımızın gerekli görmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

Hemen Ara
WhatsApp